APF arômes & parfums
ideali gerçeklestirmek ve gerçegi idealize etmek:
GIRIS DÜNYAMIZ KNOW-HOW HABERLER ILETISIM

yasal uyarı

Bu sitede verilen bilgiler, tarafımıza ulaşan en doğru veriler göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Size sunulan tüm bilgilerin geçerli oldukları öngörülmektedir. Ancak, apf arômes & parfums, şubeleri ve bağlı bulunduğu kuruluşlar; bu bilgilerin kapsam ve geçerliliğini garanti etmemektedir. Bu bilgilerin tarafından kullanılmasının tüm sorumluluğu size aittir.
Bilgiler, kullanılmadan önce istenen amaca hizmet edip etmedikleri bu bilgilere erişimi sağlanan kişilerce (siz ya da üçüncü şahıslar) belirlenmesi şartı ile sunulmaktadır.
apf arômes & parfums ya da şube ve bağlı kuruluşları, bu web sitesinde bahsi geçen herhangi bir ürünün ve sunulan bilgilerin geçerlilik ve kullanımından kaynaklanabilecek zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

apf arômes & parfums ya da şube ve bağlı kuruluşları, internet ya da kendi web sunucuları aracılığıyla yapılan bilgilendirmeleri güncellemek ve doğrulamakla yükümlü değildir. Aynı şekilde, apf arômes & parfums ya da şube ve bağlı kuruluşları, web sitelerinin içeriğini önceden haber vermeksizin değiştirme ve doğrulama hakkını saklı tutar.

Fikir eserleri mülkiyeti

Telif Hakkı
Bu web sitesindeki tüm bilgilerin (sitede bulunan belgeler ve site için meydana getirilmiş tüm öğeler) mülkiyeti, apf arômes & parfums ya da şube ve bağlı kuruluşlarına aittir ve web sunucusunda erişime açıldığı andan itibaren telif hakları kanunlarıyla korunmaktadır. Bu web sitesinde yer alan belgeler sadece bilgilendirme amaçlı olmak ve kişi tarafından bir kez kullanılmak kaydıyla çoğaltılabilir. Hiçbir erişimciye web sitesini danışma amacıyla kullanmak dışında herhangi bir lisans ya da hak sunulmamaktadır. Web sitesindeki belgeler, kişisel, özel kullanım ile bilgilendirme amacı dışında kullanılamaz. Başka amaçlar için kullanılacak her türlü çoğaltım işlemi kesinlikle yasa dışı kabul edilecektir.

Belirleyici ibareler
Bu web sitesinde bahsi geçen şirkete dair tüm isimler, logolar, ürün isimleri ve markaları (® ve TM), aksi belirtilmedikçe apf arômes & parfums’ün mülkiyetindedir.
apf arômes & parfums’in yazılı izni olmadıkça kullanılamazlar.

Kişisel bilgiler

Bu web sitesinin hiçbir kullanıcının kişisel bilgileri, kendilerinin haberi olmaksızın derlenmemektedir. Şahsınızla ilgili hiçbir kişisel bilgi, önceden belirtilmemiş bir amaçla kullanılmamakta ve üçüncü şahıslara iletilmemektedir.
6 Ocak 1978 tarihli Fransız bilgi teknolojisi ve kişi özgürlükleri kanunu uyarınca derlediğimiz her tür kişisel bilgiye erişim, değiştirme, düzeltme ve silme hakkına sahip bulunmaktasınız. ("Informatique et Libertés" kanunu/Mad. 34).

Bu hakkınızı kullanmak için lütfen irtibata geçiniz :
apf arômes & parfums
1635 chemin de la Plaine
06250 MOUGINS
FRANSA

Kullanıcının yükümlülükleri

apf arômes & parfums’ne ait web sitesi ile apf arômes & parfums’e bilgi sağlayan şube ve bağlı kuruluşlarının web sitelerini kullanan herkes, verdikleri bilgilerle ilgili devredilebilir tüm haklarını apf arômes & parfums’e devrettiğini kabul eder ve apf arômes & parfums’i de bu bilgileri uygun gördüğü şekilde kullanma konusunda yetkili kılar. Kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler, “gizli bilgi” olarak değerlendirilmeyecektir. Verilen bilgiler doğru ve kanunlara uygun olmalı, üçüncü şahısların menfaatlerini tehlikeye atar nitelikte olmamalıdır.

Hiperlinkler

apf arômes & parfums ve şubeleri, linklerini sundukları web sitelerinin içeriklerinden sorumlu tutulamaz. Bu linkler, apf arômes & parfums ile şube ve bağlı kuruluşlarının web sitelerinin kullanıcılarına kolaylık olması amacıyla sunulmakta olan bir hizmet olup her kullanıcı, verilen linkleri kullanıp kullanmama konusunda vereceği kararda tek sorumlu taraftır.

Web sitesinin meydana getirilmesi

Her hakkı mahfuzdur. (apf arômes & parfums 2007)
apf arômes & parfums adına yayın direktörü: Jean-Baptiste ORSSAUD

apf arômes & parfums
80,000 avro sermayeli sınırlı sorumlu Fransız şirketi
Cannes şirket kayıt no: 390 944 189
SIRET : 390 944 18900013

Adres :
1635 Chemin de la Plaine
06250 MOUGINS
Tel : +33 (0)4 92 92 20 25
Faks : +33 (0)4 92 92 23 83

Web tasarım, HTML geliştirme, referanslama :
akajou, yaratım stüdyosu

Logo tipi : akajou
Fotoğraflar : apf arômes & parfums ; O.parfums ; akajou,
Video : France 3 Méditerranée
Görüntü veritabanları : Corbis, Goodshoot, Photodisc, Digital Vision.
Türkçe sürümü : Ibrahim Ozan

Bu web sitesi, bir Internet Fr SA ürünüdür
Immeuble Odyssée
2-12, chemin des Femmes
91886 MASSY Cedex
Fransa
Tel. : +33 1 64 53 12 12
Faks : +33 1 60 13 07 04

Bu metin, Fransızca orijinali olan "mentions légales"in bir çevirisidir. Herhangi bir anlaşmazlık ya da hukukî işlem durumunda yalnızca Fransızca sürümü hukuken bağlayıcı kabul edilecektir.

 
sayfa başı
 
APF arômes & parfums
Accueil APF arômes & parfums
GIRIS APF arômes & parfums
DÜNYAMIZ
Ince parfümeri
Kozmetik
Ev içi kullanim
Temizlik ürünleri / Endüstriyel ürünler
KNOW-HOW
Yaratim ve uygulama laboratuvari
Hukuksal düzenlemeler
Degerlendirme ve pazarlama
Satis
Üretim ve lojistik
Kalite ve izlenebilirlik
Arastirma-gelistirme
HABERLER
Linkler
Basinda apf
ILETISIM
Yasal uyari
    akajou studio de création graphique